Chaos myšlenek

24.06.2015 12:08

Už jsem dlouho nenapsala žádný článek o sobě a svých myšlenkách, neboť v mé hlavě se ty myšlenky melou a je to jeden velký chaos.

Jako každého člověka mě ovládá nálada a náladu okolnosti všedního , pracovní ho dne a věřte že veliký vliv má na mou psychiku i počasí .

Jsou věci které si plánuji a okolnosti dnů mi ty plány odsunou a nebo z nich ustoupím a nahradím je něčím jiným . A k tomu se přesně hodí přísloví  …. ,, neplánuj , ale žij přítomností …. Nevíš co bude zítra „ .

No například: měla jsem v plánu o letošních prázdninách uspořádat výstavu pro mne tváři osobnosti a okolnosti mi to nedovolily, nebo přesněji …, dala jsem přednost práci v ateliéru pro zákazníky, než kreslení pro výstavu.  Ale vše má své pro a proti . Sice výstavu odkládám na neurčito , ale nemám v plánu z tohoto plánu úplně ustoupit, zato  časté kreslení portrétu pro zákazníky je pro mne tréning a tak vidím své pokroky a už teď vím, že obrazy které později nakreslím na výstavu budou více propracované.

Další z mých kdysi jen myšlenek se stává realitou a jak jsem kdysi jen zvažovala občas uspořádat kurz kresby se stává realitou .. A tak některé ze svých myšlenek přetvářím na realitu.

Jsou ovšem i takové myšlenky, které  bych pokud by byla ta možnost v přítomném okamžiku ,kdy nad něčím přemýšlím uskutečnila a po nějakém čase od těch myšlenek ustupuji, protože  dostávám pocit, že to není to ono ..nebo to není ta správná  cesta kterou bych měla jít .

Ach ty myšlenky …kolik se jich každou minutu, hodinu  mele v té mé kebuli a kolik krát  si říkám a tak už dost, je čas si udělat oddych … jenže ony ne a ne přestat …a tak se uším meditovat .

Nooo nemyslete si nemyslet to je ale fuška . Zatím se mi jen velice zřídka  podaří nemyslet a jen se soustředit …bezmyšlenkovitě soustředit . Vlastně to ještě dokážu právě při tom mém kreslení a malování, kdy se opravdu jen soustředím a na ty myšlenky tady chvílemi není prostor.

A věřte, že takhle občas vypnout myšlenkové pochody není vůbec špatné …, ale ne na dlouho … myslet a přemýšlet je velice důležitá činnost … J)))  a také uvědomění si…

Všem přeji báječný den  ….

Jak si vybrat dobrého portrétového malíře a pro jakou techniku se rozodnout.

Stáhněte si ebook  zdarma :  denisa.digitalni-obchodnik.cz/ebook/