Cena portretu na zakázku dostanete po odeslání formuláře. Ceny jsou individuální podle náročnosti.

Ceny jsou pouze informativní. Domlouvají se na základě náročnosti obrazu !!!! Ceny za jednu tvář černým uhlem , tužkou, hnědým pastelem: A4 za 590,-Kč, A3 za 690,-Kč, A2 za 790,-Kč , Příplatky za osobu navíc A4- 300,-Kč, A3 - 400,-Kč , A2 - 500,-Kč ,

Pracovat začnu až po odeslání zálohy v hodnotě 200,- Kč.

Doručení + balné

Portrét balím do  : pevný tubuse( 45,- 60,- Kč), který se nedá promáčknout. Nemusíte mít proto obavy z poškození portrétu.aby byl co nejvíce chráněn proti poškození manipulací a převozem.
Do vlastních rukou. Je možnost si vyzvednout portrét u mě doma.

Poštou doporučeně: cena se řídí sazebníkem České pošty
 

Poznámka o autorských právech:
Vyhrazuji si právo používat mnou namalované portréty k veřejné prezentaci na těchto stránkách a v umělecké komunitě.

Úvodní konzultace

Na úvod probereme vše o tom, kdo bude na portrétu. Dále velikost, styl, doplňky a termín. Poté se podívám na Vaše fotografie a vybereme jednu jako předlohu. Popřípadě mohu udělat studii z více fotek .
Fotografie zasílejte  prostřednictvím formuláře.

Fotografie

Je důležité mít na paměti, že míra detailů a tedy věrohodnosti portrétu je dána kvalitou předlohy, pro to je nutné aby fotografie která bude jako předloha byla v co nejlepší kvalitě a velkého formátu !!!!!!!!!!. Vždy je vhodné zaslat co nejvíce fotek jako doplňijící .

Velikost

Rozměry portrétu mohou být libovolné podle vašich představ od A4 , A3, A2. Nejčastěji maluji portréty o velikosti A3.

Termín

Namalování portrétu mi trvá 7-10 pracovní  dny. Chcete-li portrét jako dárek k nějaké události - svátky, narozeniny, výročí, svatba, oslava, kontaktujte mě s větším předstihem, abych měla dostatek času se plně věnovat dané zakázce. Objednávky k Vánocům přijímám od konce srpna do konce listopadu, aby bylo jisté, že se všechny portréty dostanou pod stromeček :) a navíc v prosinci už si dělám čas pro vlastní rodinu a portréty kreslím pouze za příplatek.